Dear All

15.10.2020

Dear all, toto bolo dlhé roky oslovenie v mojich mailoch s informáciami pre kolegov, interných zákazníkov. Po oslovení som zvykol písať, že je niečo hotové a pripravené na spustenie do prevádzky. Teraz som som sa rozhodol použiť toto oslovenie v našom prvom príspevku na našej stránke, lebo idem písať, že je niečo pripravené pre Vás.

Dear all, 

     ak čítate tieto riadky tak je jasné, že dvaja ľudia s vášňou pre čísla a systém sa rozhodli pretaviť svoje znalosti a skúsenosti do ponuky služieb pod vlastnou značkou. Po mnohých rokoch práce pre našich zamestnávateľov a dlhých diskusiách nad našou budúcnosťou prichádzame na trh pod značkou K4A a ideme hľadať náš (a možno i váš) modrý oceán.
   Našou víziou je používanie dostupných údajov a faktov spojených s analýzou možností pri vašom každodennom rozhodovaní. Naše poslanie je pomáhať interpretovať údaje z vašej firmy a okolia a pomáhať k ceste za vašim úspechom.
     Nazrite prosím na tri základné piliere našich služieb  a následné ukážky nášho portfólia na www.k4a.sk a posúďte sami, či práve údaje a ich zobrazenie z rôznych uhlov nie sú to čo by mohlo prispieť k rozvoju a rastu vášho podnikania.

S úctou
                  JK a JK